DAMEK – HURTOWNIA ZNICZY I KWIATÓW SZTUCZNYCH

O nas

O nas

Firma Handlowo-Usługowa „DAMEK” została założona w 2004 roku. Jesteśmy rodzinną firmą, która od niemal 20 lat sukcesywnie się rozwija, mając na celu zapewnienie Państwu jak najlepszej jakości usług, obsługi oraz szerokiej gamy asortymentu. Dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi krajowymi producentami, mamy w ofercie najwyższej klasy produkty, zgodne z ciągle zmieniającymi się trendami.

 

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Oferujemy zróżnicowany wybór zniczy całorocznych oraz okolicznościowych, wkładów do zniczy, kwiatów sztucznych, kompozycji kwiatowych, a także artykułów florystycznych. Znajdąu nas Państwo również szeroki wachlarz artykułów do dekoracji zarówno wnętrz, jak i ogrodów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną Ofertą.

 

Zajmujemy się również świadczeniem usług w zakresie wynajmu przyczep oraz lawet o różnych gabarytach oraz ładowności. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Wypożyczalnia przyczep i lawet.

 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, abyście wychodząc od nas, czuli się Państwo w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do wizyty w naszych punktach sprzedaży.