Hurtownia Zniczy i Kwiatów sztucznych, Wypożyczalnia przyczep i lawet
Płock, ul. Kostrogaj 24, tel. 506 019 103

o nas Znicze i wkłady Kwiaty sztuczne dodadki florystyczne przyczepy i lawety kontakt

KILKA słów o naszej firmie

Firma Damek powstała w 2004 roku. Nasza siedziba mieści się w Płocku przy ulicy Kostrogaj 24.

Od początku działalności jesteśmy nastawieni na sprzedaż hurtową produktów najwyższej jakości. Oferujemy Państwu szeroką gamę zniczy, lampionów oraz wkładów do zniczy. W naszej hurtowni znajdą Państwo także bogaty wybór kwiatów sztucznych i dodatków florystycznych, które doskonale sprawdzają się nie tylko jako dekoracje na grobach.

Drugi profil działalności naszej firmy stanowi wynajem lawet oraz przyczep . Zapewniamy także sprawny i w pełni bezpieczny przewóz aut na lawecie.

Wszystkim klientom staramy się zapewnić miłą i kompetentną obsługę, która skłoni ich do odwiedzenia naszej firmy po raz kolejny. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie oraz dokładamy wszelkich starań, aby klient wychodząc od nas, czuł się w pełni usatysfakcjonowany.

Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty. Przy zamówieniach paletowych zapewniamy bezpłatny transport. Szczegóły oferty dotyczącej sprzedaży zniczy i kwiatów prezentujemy w kolejnych zakładkach.Copyright © 2014 - F.H.U. DAMEK. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja - Mark-Graf